REKLAMA
back Powrót do Sudety

[11.04.2009] Najnowsze zdjęcia BTS-ów na Szrenicy. Można obejrzeć zbliżenia anten Plusa na starej stacji wyciągu. Na budynku schroniska widać, że Era dołożyła małą antenę sektorową skierowaną w okolice Hali Szrenickiej. Era również wymieniła swoje radiolinie na nowe.

[25.03.2008] Zimowe zdjęcia BTS-ów Plusa i Orange oraz radiolinii Ery. Warto zwrócić uwagę na piękno zaśnieżonych anten. Widać również, że grubość śniegu jest tak duża, że można by podejść pod same anteny zamontowane na dawnej stacji wyciągu. Na antenach na rogu budynku (radiolinia do Hali Szrenickiej oraz maleńka antena rozsiewcza Orange) znajduje się tak dużo śniegu, że trudno jest się domyślić, że są to anteny.

[6.08.2007] Zdjęcia wykonane z drogi między Szrenicą a Halą Szrenicką. Warto zwrócić uwagę na piękno zdjęcia kosodrzewiny z BTS-em w tle ;).

[9.08.2006] BTS Plusa na starej górnej stacji wyciągu krzesełkowego. Jeden kanał nadawany przez trzy anteny. Po lewej widoczne radiolinie Ery.

[9.08.2006] BTS Orange na schronisku. Duża antena nadaje w dół, w kierunku Szklarskiej Poręby Średniej i Dolnej, mała antena skierowana na Czechy. W schronisku jest też pikokomórka Orange i Ery (Era korzysta z anten Orange).


Liczba komentarzy:
Tytuł (opcjonalnie):

Treść: