REKLAMA
E-GSM Play w Szczecinie, Era buduje - 2009-01-30 - bts-gsm.eu

W dniu dzisiejszym zaobserwowano pierwsze oznaki budowy zasięgu E-GSM Play w Szczecinie. Na stacji bazowej przy ul. Derdowskiego pojawiły się nowe anteny. Niestety w całym Szczecinie nie zaobserwowano jeszcze sygnału E-GSM Play, więc przypuszczalnie rozbudowa sieci dopiero rozpoczyna się.

Era wybudowała stację bazową na rogu ulic Łokietka i Bogusława. Stacja bazowa nie jest jeszcze uruchomiona, część anten nie została podłączona. Stacja bazowa jest bardzo potrzebna Erze w tym miejscu, jest to ścisłe centrum miasta, a w okolicy Era nie miała do tej pory żadnej stacji bazowej. Jak informują użytkownicy naszego forum, Era buduje również stację bazową na wieżowcu w okolicach ulic Mieszka I i Powstańców Wielkopolskich. Jeśli rozbudowa sieci Ery będzie trwać w takim tempie to operator może wreszcie dogoni Plusa i Orange jeśli chodzi o jakość sieci i liczbę stacji bazowych.

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/bts/public_html/coments_module.php on line 89

Liczba komentarzy: Zaloguj się, aby skomentować newsa.
 
 

rejestracja