REKLAMA
Nowe stacje bazowe w Stargardzie - 2008-12-22 - bts-gsm.eu

W Stargardzie rozpoczęła się budowa NodeB Play'a na budynku byłego ZNTK przy ul. I Brygady (zamontowano wsporniki pod anteny). Na wieżowcu przy ulicy Pogodnej w Stargardzie pojawił się biały lekki kontener na sprzęt. Najprawdopodobniej budowana jest stacja bazowa Ery, ponieważ posiada ona pozwolenie w tym rejonie. Stacja bazowa w tej lokalizacji jest bardzo potrzebna zarówno Erze jak i Plusowi. Wybudowanie jej znacząco poprawi zasięg na os. Zachód oraz na os. Letnim. Plus powinien również postawić swoją stację bazową w zbliżonej lokalizacji. Jak się dowiedzieliśmy właściciele betonowych garaży na os. Zachód, znajdujących się między blokami, przy poczcie i przedszkolu wystąpili do Ery o wybudowanie na ich terenie stacji bazowej (maszt o wysokości 39m). Inwestycja została oprotestowana przez okolicznych mieszkańców. Lokalizacja jest bardzo dyskusyjna i szpecąca to miejsce. Dużo taniej i łatwiej było by wykorzystać dach któregoś z okolicznych wieżowców.

Orange ma na pewno UMTS na wszystkich swoich stacjach bazowych w Stargardzie (łącznie z Kluczewem). NodeB w Kluczewie jest bardzo wydajny, zasięg można złapać nawet w okolicach miejscowości Obryta (trasa w kierunku Pyrzyc).

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/bts/public_html/coments_module.php on line 89

Liczba komentarzy: Zaloguj się, aby skomentować newsa.
 
 

rejestracja